Home » Servicios

USŁUGI

USŁUGI

Partner
biznesowy

Dokładamy wszelkiej staranności aby być rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Swoją uwagę skupiamy na terminowym regulowaniu zobowiązań wobec naszych kontrahentów.

Priorytetem firmy jest zachowanie płynności finansowej dlatego też każda transakcja jest staranie przemyślana zarówno pod względem ekonomicznym jak i ekologicznym.

Odbiorcami stłuczki szklanej są duże przedsiębiorstwa działające zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Własny
transport

Firma Artglas Recykling organizuje odbiór odpadów szklanych własnym transportem.

Współpracujemy również z dużymi, wiarygodnymi firmami transportowymi, posiadającymi stosowne zezwolenia na transport odpadów. To z kolei pozwala nam zwiększać obszar działalności.

Kontenery do gromadzenia
odpadów szklanych

W miejscach gdzie jest to niezbędne zapewniamy kontenery do gromadzenia odpadów szklanych.

Nasza firma dysponuje różnymi rodzajami kontenerów, które są podzielone ze względu na typ oraz pojemności. Każdy kontener dopasowany jest do potrzeb klienta.

Sukcesywność
odbiorów

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Stawiane przez nas kontenery są bardzo dokładnie przemyślane pod względem logistyki odbiorów.

Optymalnie dopasowujemy pojemności kontenerów do potrzeb i wymagań klienta. Po ich napełnieniu, zapewniamy sukcesywny odbiór oraz wymianę na nowe.

Wysokiej jakości
produkt

irma Artglas Recykling zapewnia najwyższą jakość stłuczki szklanej dla naszych odbiorców. Jest to możliwe dzięki zdobytemu doświadczeniu rynkowemu, wyspecjalizowanej kadrze pracowników oraz przestrzeganiu procedur i norm jakościowych obowiązujących w firmie.

Szczególną uwagę kładziemy na składowanie odpadów szklanych, dzięki temu stłuczka szklana jest wolna wszelkich zanieczyszczeń (tj. metali, kamieni, porcelany, ceramiki itp.).

Szeroki
asortyment

Zapewniamy szeroki asortyment produktów. Firma Artglas Recykling w swojej ofercie posiada odpad szklany pochodzący ze szkła float oraz szkła opakowaniowego.

Szkło float dzielimy na kilka typów: poprodukcyjne, hartowane, samochodowe, klejone, VSG, zbrojone, itp. następnie klasyfikujemy ze względu na barwę: bezbarwne i kolorowe. Szkło opakowaniowe klasyfikujemy ze względu na barwę, wyróżniamy: bezbarwne, brązowe, zielone i mix.

Terminowość
dostaw

Działając na rynku od kilkunastu lat, zwracamy szczególną uwagę na logistykę. Każdy kontrakt jest starannie przemyślany pod kątem dostaw surowca do klienta.

Samochody wyposażone są w system nawigacji GPS, dzięki temu dyspozytor jest w stałym kontakcie z kierowcami. Trasy naszych kierowców są zoptymalizowane pod kątem bezpieczeństwa oraz ekonomii.

Kościuszki 28
68-131 Wymiarki,  Lubuskie
NIP: 924-114-09-19
REGON: 971272040